МЕТОДИКА ПІДГОТОВКИ МАЙБУТНІХ МЕНЕДЖЕРІВ ОСВІТИ ДО УПРАВЛІННЯ РИЗИКАМИ
Journal: ELECTRONIC SCIENTIFIC AND PRACTICAL JOURNAL "SCIENTIFIC HERALD UEM. SERIES. PEDAGOGY" (Vol.1, No. Se)Publication Date: 2016-04-16
Authors : Черненко Н.М.;
Page : 1-12
Keywords : методика; технологія; майбутні менеджери освіти; управління ризиками.;
Abstract
У статті презентовано методику підготовки майбутніх менеджерів освіти до управління ризиками у навчальних закладах, охарактеризовано етапи (підготовчий, інструментально-технологічний, оцінно- рефлексивний), визначено компоненти (психологічний, когнітивний, організаційно- функціональний), критерії (активізованість, усвідомленість/неусвідомленість знань, гнучкість/ ригідність умінь) і показники. Визначено і обгрунтовано педагогічні умови формування готовності майбутніх менеджерів освіти до управління ризиками у навчальних закладах: методичне забезпечення навчально-виховного процесу підготовки майбутніх менеджерів освіти до управління ризиками; впровадження тренінгових технологій у процес підготовки майбутніх менеджерів освіти до управління ризиками у навчальних закладах; використання інформаційно-фактологічної бази ймовірних ризиків у процесі самостійної навчальної діяльності майбутніх менеджерів освіти. Запропонована методика підготовки майбутніх менеджерів освіти до управління ризиками у навчальних закладах реалізована відповідно до визначених педагогічних умов і принципів у процесі магістерської програми зі спеціальності «Управління навчальним закладом» і на матеріалі розробленого спецкурсу «Основи управління ризиками у навчальних закладах». .
Other Latest Articles
- НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ МЕНЕДЖМЕНТ ОСВІТНІХ ІННОВАЦІЙ В УМОВАХ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ОСВІТИ
- ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ УПРАВЛІННЯ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ В СУЧАСНОМУ ІТ-СЕРЕДОВИЩІ
- СОЦІАЛЬНЕ ПРОЕКТУВАННЯ В ЄС ЯК ІНСТРУМЕНТ ЕФЕКТИВНОГО ВИРІШЕННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ
- СТРУКТУРНІ СКЛАДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ КОМПЛЕКСНОГО ОЦІНЮВАННЯ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
- ДОСТУП ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ ДО ДОШКІЛЬНОЇ І СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ (за результатами дослідження у 9-ти областях України)
Last modified: 2017-11-21 01:56:00